Paketiga liitudes saad ligipääsu nendele treeningutele:

“Mõned aastad tagasi, vales asendis asju tõstes, jäi mu selg väga haigeks. Valud alaseljas, pinged kaelas, unehäired, kehvem tuju ja väsimus said minu igapäevase elu lahutamatuteks osadeks. Otsisin abi siit ja sealt, ka arstidelt, kuid kahjuks abi ei saanud. Ajutise lahendusena töötas massaaz, kuid üsna pea olid valud tagasi. Lõpuks leidsin Britti! Algus oli väääga raske, sest ma pole võimlemisega iial tegelenud. Tulemused olid käes ca 3-kuuga! Seljavalud kadusid, sain parema rühi, rõõmsama meele ja väiksema kaalu! Soovitan pilatest Britti käe all teistelegi, eriti seljavaluga inimestele!”

Gerti Golozova

“Pilatesest on saanud minu lemmiktrenn ja Britist lemmiktreener. Minu jaoks on oluline mitte vasakule-paremale uisapäisa rapsida, vaid treenida teadlikult ning põhjalikult ning "personaalse järelevalve all" 🤓. Tulemuseks on hea enesetunne, uus energia, vastupidav ja tugev füüsis 💪ning ausalt öelda ei morjenda enam, et seda sopast ilma niipalju on sel aastal!”

Marianne Reimal

“See pole lihtsalt treening vaid teraapia nii vaimne kui füüsiline. Britt Normet treenerina on inimene, kes pühendub ja tunneb oma "patsiente" ning läheneb neile igal juhul individuaalselt ka siis kui on grupitund. Ükski harjutus pole niisama ja oluline on, et sa õpid ja tunnetad oma keha õigesti, ainult siis on kõigest sellest kasu. Minule annab pilates jõudu ja tervist nii kehale kui vaimule.”

Marge Kari

Kasulik abiline

Et treeningutest maksimum võtta, vajad sa jalakummi. Ma teen sulle asja lihtsaks - peale liitumist saadan sulle treeninguks vajaliku jalakummi pakiautomaati. Tasuta!

  • Kingituseks!

    Treeningkumm

    See treeningkumm asendab pilatese masinaid ning pakub lihastele vajaliku vastupanu, et saaksid võtta treeningutest maksimumi!

Treener Britt Normet

II generatsiooni pilatese õpetaja Britt Normet Romana Kryzanowska süsteemi sertifitseeritud treener

Britt Normet on pilatese treenerina tegutsenud alates 2003. aastast. Britti suurim soov on aidata inimesi heale tervisele.

Hind

Lisaks saad kaasa ka kingitused - kehaõli ja treeningkummi!